BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Rajoni

Zbardhen detaje të reja! Çfarë u zbulua nga ekzaminimi i kamerave në dhomën ku ndodhi tragjedia dhe kontrolli në lëvizjet bankare të bashkëshortit vrasës?

Zbardhen detaje të reja! Çfarë u zbulua nga ekzaminimi i

Kanë kaluar pothuajse 4 muaj nga nata e 11 majit, kur Babis Anagnostopoulos dhe të gjitha çështjet e paqarta të çështjes fillojnë të sqarohen.

Autoritetet greke kanë prova të mjaftueshme për të zbarthur të plotë gjithë çfarë ka ndodhur natën fatale që Babis Anagnostopoulos vrau bashkëshorten e tij, 20-vjeçaren Caroline Crouch.

Pas urdhrit të autoriteteve gjyqësore, Policia greke ka ekzaminuar edhe njëherë kameran që ndodhej në dhomën e ndenjes të shtëpisë në “Glyka Nera”.

Sipas mediave greke, hetuesit kanë ekzaminuar orarin e kamerave duke i lidhur me telefonatat kërcënuese që mori psikologia e çiftit, gjithashtu po ushtrohen kontrolle edhe në lëvizjet e tij bankare. 

Më të lexuarat