Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Rajoni

Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme ruse tallet me Vuçiçin, i publikon foton që po ‘thyen’ rrjetin

Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme ruse tallet me

“Nëse je ftuar për një vizitë zyrtare dhe karrigen ta kanë vendosur sikur po të marrin në pyetje, atëherë ulu si në foton 2. Kushdo qofsh. Më beso.”

Ky është postimi i në faqen e saj në Facebook i Maria Zakharovës, Drejtoreshës së Informacionit dhe Departamentit të Shtypit të Ministrisë së Jashtme Ruse.

Teksti është shoqëruar me dy fotot njëra mbi tjetrën—foton e presidentit serb Vuçiç në Zyrën Ovale, ulur në një karrige përballë Presidentit Trump të ulur në tavolinën e tij të punës; dhe një foto të skenës së famshme të filmit Instikte Bazë (Basic Insticts) kur Sharon Stone, e ulur në karrige para prokurorit që e merr në pyetje, e provokon atë duke ekspozuar veten, ndërsa nuk ka veshur të brendshme.

Postimi i hedhur të shtunën pas mesnate me orën ruse ishte ndarë mbi 1 mijë herë në më pak se 10 orë.

Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme ruse tallet me