Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Zhduket në mënyrë misterioze 16-vjeçarja shqiptare, prindërit të shokuar kanë një kërkesë për të gjithë (FOTO)

Postuar: 12/02/2019 - 09:27

Një 16-vjeçare është larguar nga banesa e saj pa lënë gjurmë në Kaçanik të Kosovës.

Familja Guri, përmes rrjeteve sociale kanë kërkuar ndihmë për vajzën e tyre, Viola Gurin 16-vjeçare e cila është zhdukur nga dita e djeshme.

Nëna e saj ka bërë të ditur se vajza ka dalë nga shtëpia në orën 8 të mëngjesit dje.

Mediat në Kosovë bëjnë me dije se një ditë para se ajo të zhdukej, vajza ishte sjellë në shtëpi  nga Policia, që e kishte kapur duke tentuar të kalojë kufirin me Shqipërinë. Kështu dyshohet se mos sërish ajo ka provuar të vijë në Shqipëri.

Familja ka kërkuar ndihmë nga të gjithë ata që mund ta kenë parë që të lajmërojnë policinë ose familjen në numrin e telefonit.+38345612208.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/04/2019 - 21:48

Procesi zgjedhor për president në Maqedoninë e Veriut ka përfunduar në orën 19:00. Deri në ora 18:30 minuta vetëm 39.71 për qind e votuesve e kanë shfrytëzuar të drejtën e tyre të votës.

Postuar: 21/04/2019 - 19:55

Maqedonia e Veriut ka mbajtur ditën e sotme raundin e parë të zgjedhjeve presidenciale, i cili ës

Postuar: 21/04/2019 - 18:27

Tre kandidatët që garojnë të dielën për postin e presidentit në Maqedoninë e Veriut apeluan qyt

Postuar: 21/04/2019 - 16:19

Në qytetin e Dibrës së Madhe përveç zgjedhjeve presidenciale sot po zhvillohen edhe zgjedhjet p

Postuar: 21/04/2019 - 13:50

 Deputeti kosovar  Labinot Tahiri ka kontribuar me 1 mijë euro nga paga e tij për rindë

Postuar: 21/04/2019 - 10:08

Sot zhvillohen zgjedhjet presidenciale në Maqedoni.

Postuar: 20/04/2019 - 21:29

Policia njoftoi për disa raste të shkeljes së heshtjes zgjedhore, ku u shkruajtën grafite dhe ish