Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Miami, tifozja e David Beckham i nxjerr gjoksin nga makina ngjitur

Miami, tifozja e David Beckham i nxjerr gjoksin nga makina ngjitur

Postuar: 12/07/2018 - 19:02

Një natë më parë David Beckam mori pjesë në një event të Kupës së Botës së Rusisë në Miami dhe u zhgënjye nga eliminimi i Anglisë.
 
Por duket se morali i tij është ngritur sot teksa duke kaluar në rrugët e  Setai Miami Beach, një tifoze e çmendur e ish-mesfushorit të Anglisë ngriti bluzën për të tërhequr vëmendjen e tij.
 
Bukuroshja e pacipë i bënte me shenjë me gjoksin jashtë një makine paralele, për të marrë një shikim nga idhulli i saj.
 
 Reagimi i David nuk u pa por ai dukej në humor të mirë kur arriti në hotelin e tij me pamje nga oqeani.
Happy: David Beckham, 43, proved to be in a great mood as he stepped out to greet the Chamber of Commerce at The Setai Miami Beach on WednesdayWild fan: However, the former football legend made an unusual journey to the event as a stunning young fan from a parallel car lifted up her top to flash her bare breasts at himCatching his attention: The attractive female was clearly a huge fan of David and couldn't believe her luck as she caught sight of him in the car next to her

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2018 - 16:36

Ivan Perisiç ishte një nga protagonistët e suksesit historik të Kroacisë në Kupën e Botës, ku për herë të parë arriti të shkojë deri në finale.

Postuar: 17/07/2018 - 20:24

Finalja e Botërorit mes Francës dhe Kroacisë pati disa miq të paftuar, të cilët hyn në fushën e

Postuar: 17/07/2018 - 14:30

Ivan Rakitic u kthye bashkë me ekipin e Kroacisë në vendin e tyre pas finales së Botërorit, ku sh

Postuar: 17/07/2018 - 11:35

Kupa e Botës nuk erdhi, por Kroacia në Botërorin e Rusisë e shkroi historinë e saj.

Postuar: 17/07/2018 - 11:31

Kilian Mbape do i dhurojë të gjitha të ardhurat që ka marrë nga aktivizimi në këtë Kupë Bote, për

Postuar: 17/07/2018 - 10:58

 Botërori i Rusisë përfundoi me kampionen e re, Francën, e cila mposhti në finale Kroacinë d

Postuar: 17/07/2018 - 10:15

Seleksionuesi i Francës, Didier Deschamps, do të ketë një stacion metroje me emrin e tij pas triu