Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Futbollisti kroat që nuk ka ‘frena’, puthje shpërthyese me femra dhe meshkuj

Postuar: 17/07/2018 - 14:30

Ivan Rakitic u kthye bashkë me ekipin e Kroacisë në vendin e tyre pas finales së Botërorit, ku shënoi një ngjarje historike për ballkanasit edhe pse u mundën nga Franca.

Mijëra tifozë dolën në rrugët e Zagrebit për të pritur heronjtë e tyre, ndërsa në mbrëmje u zhvillua një festë e madhe në sheshin kryesor.

Mesfushori i Barcelonës nuk i fshehu emocionet e tij dhe mori në krah gruan e tij Frau Raquel Mauri, duke i dhënë asaj një puthje të nxehtë në skenë para gjithë publikut kroat.

Kjo nuk është puthja e parë që Rakitic jep në emocione e sipër, këtë herë e bëri me gruan e tij dhe ishte diçka normale, por në vitin 2014, ai puthi shokun e skuadrës te Sevilla, Daniel Carrico në momentin që morën trofeun e Europa League.

 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2018 - 16:36

Ivan Perisiç ishte një nga protagonistët e suksesit historik të Kroacisë në Kupën e Botës, ku për herë të parë arriti të shkojë deri në finale.

Postuar: 17/07/2018 - 20:24

Finalja e Botërorit mes Francës dhe Kroacisë pati disa miq të paftuar, të cilët hyn në fushën e

Postuar: 17/07/2018 - 11:35

Kupa e Botës nuk erdhi, por Kroacia në Botërorin e Rusisë e shkroi historinë e saj.

Postuar: 17/07/2018 - 11:31

Kilian Mbape do i dhurojë të gjitha të ardhurat që ka marrë nga aktivizimi në këtë Kupë Bote, për

Postuar: 17/07/2018 - 10:58

 Botërori i Rusisë përfundoi me kampionen e re, Francën, e cila mposhti në finale Kroacinë d

Postuar: 17/07/2018 - 10:15

Seleksionuesi i Francës, Didier Deschamps, do të ketë një stacion metroje me emrin e tij pas triu

Postuar: 16/07/2018 - 20:33

“Rusi 2018” në syrin e ish-trajnerit të Milanit, Alberto Xakeronit, i cili në karrier