Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shpëtim Gjika - Pitanës, ja kush është seks bomba që i trullos të gjithë

Postuar: 15/07/2018 - 22:45

Të shumta ishin kritikat ndaj gjyqtarit argjentinas, Nelson Pitana për penalltinë e akorduar në minutën e 38-të pas prekjes së topit me dorë nga Perisiç. Kjo penallti u shndërrua më pas në gol nga Grizman dhe kaloi në avantazh 2-1 Francën.

gruaja 2

Ish-presidenti i Flamurtarit, Shpëtim Gjika, i revoltuar nga gjykimi i Pitanës, i përmendi atij bashkëshorten, të cilën sipas Gjikës po e rivalizonte me ndjekësit në “Instagram”. Po kush është bashkëshortja e Nelson Pitanës?

gruaja55

Ajo quhet Romina Ortega dhe ka 36 mijë ndjekës në “Instagram”. Nuk mungojnë fotot “hot” në rrjetin social të bashkëshortes së gjyqtarit, e cila ka marrë së tepërmi vëmendjen e fansave.

qdqdq

Së fundmi ajo ka postuar gati e zhveshur, duke i uruar kështu “fat” bashkëshortit të tij. Por kësaj here mesa duket fati nuk ka qenë me të. Mësohet se Romina është një modele dhe ka një fëmijë me Nelson Pitanën.

nelson-pitanas-women-470x595bashkeshortja-e-gjytarit

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2018 - 16:36

Ivan Perisiç ishte një nga protagonistët e suksesit historik të Kroacisë në Kupën e Botës, ku për herë të parë arriti të shkojë deri në finale.

Postuar: 17/07/2018 - 20:24

Finalja e Botërorit mes Francës dhe Kroacisë pati disa miq të paftuar, të cilët hyn në fushën e

Postuar: 17/07/2018 - 14:30

Ivan Rakitic u kthye bashkë me ekipin e Kroacisë në vendin e tyre pas finales së Botërorit, ku sh

Postuar: 17/07/2018 - 11:35

Kupa e Botës nuk erdhi, por Kroacia në Botërorin e Rusisë e shkroi historinë e saj.

Postuar: 17/07/2018 - 11:31

Kilian Mbape do i dhurojë të gjitha të ardhurat që ka marrë nga aktivizimi në këtë Kupë Bote, për

Postuar: 17/07/2018 - 10:58

 Botërori i Rusisë përfundoi me kampionen e re, Francën, e cila mposhti në finale Kroacinë d

Postuar: 17/07/2018 - 10:15

Seleksionuesi i Francës, Didier Deschamps, do të ketë një stacion metroje me emrin e tij pas triu