BREAKING NEWS

DETAJE/ Në vrasjen e Jan Prengën morën pjesë tre grupe kriminale, Policia ‘blindon’ Shkodrën/ Çfarë fshihet pas ‘luftës’ për kokainën?

DETAJE/ Në vrasjen e Jan Prengën morën pjesë tre grupe
x

rusi-2018-sport

Suedi-Zvicër/ Dalin notat e lojtarëve, ja vlerësimi për shqiptarët

Suedi-Zvicër/ Dalin notat e lojtarëve, ja vlerësimi për
Zvicra e shqiptarëve e ndërpreu këtu aventurën e saj në Botëror pasi u eliminua me rezultatin e ngushtë 1-0 nga ekipi i Suedisë.

Lojtarët shqiptarë në kombëtaren zvicerane edhe pse bënë një lojë të mirë nuk arritën të ndihmonin kombëtaren zviceramne të kalonte dhe këtë tur pasi Suedia u mbrojt mjaft mirë deri në fund.

Por pas takimit kanë dalë dhe notat e lojtarëve. Tek Zvicra më të vlerësuarit janë Xherdan Shaqiri dhe Rodriguez.

 

Më të lexuarat