BREAKING NEWS

Aksident në Tiranë, 23 vjeçari përplas këmbësoren

Aksident në Tiranë, 23 vjeçari përplas
x
BREAKING NEWS

Acari ‘mbërthen’ vendin, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat ditën e nesërme

Acari ‘mbërthen’ vendin, ja çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

Ndodh mrekullia! Pas 29 orësh nën rrënojat e tërmetit, nxirret gjallë foshnja 2 muajshe (VIDEO)

Ndodh mrekullia!  Pas 29 orësh nën rrënojat e tërmetit,
x
BREAKING NEWS

Tërmeti i fuqishëm/ Të mbijetuarit me sytë nga rrënojat: Kam humbur 11 familjarë

Tërmeti i fuqishëm/ Të mbijetuarit me sytë nga
x
BREAKING NEWS

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda Klosit zbulon si qëndron e vërteta e 125 mijë eurove dhe deklarimeve të vëllait të ish-zyrtares

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda
x
BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x

Botërori 2022

Askush nuk e mendonte! Befason Alfred Cako, tregon cila do jetë finalja dhe fituesi në Katar 2022 Botërorit

Askush nuk e mendonte! Befason Alfred Cako, tregon cila do jetë finalja dhe

Konspiracionisti Alfred Cako ka bërë parashikimin e tij për finalen e madhe të Botërorit dhe është aq i sigurt në atë që thotë saqë i fton shqiptarët të vënë baste.

Atëherë e fillojmë më cerekfinalet, sipas Cakos, Brazili eliminon Kroacinë dhe Holanda eliminon Argjentinën, ndeshje që luhen të premten.

Në dy cerekfinalet që luhen të shtunën, Franca mund Anglinë dhe Portugalia mund Marokun.

Në gjysmëfinalen e parë, Brazili mund Holandën dhe kalon në finale. Në gjysmëfinalen e dytë, Portugalia mund Francën dhe kalon në finale.

Pra finalja sipas Cakos do jetë mes Brazilit dhe Portugalisë.

Sigurisht që shumica për një finale të tillë do mendonin që do fitonte Brazili, por një konspiracionist si Alfred Cako ka gjithmonë surpriza.

Ai mendon se Portugalia mund në finale Brazilind he ngre trofeun e Botërorit Katar 2022. Finalja do luhet më 18 dhjetor në orën 16:00 me orën tonë

Më të lexuarat