BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x
BREAKING NEWS

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një të tillë, kurrë mos iu afroni, përcilleni me përbuzje dhe përçmim

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një
x

Botërori 2022

Botërori i mbushur plot me surpriza të papritura/ Aziatikët e kanë “fituar” botërorin e tyre, ja çfarë po ndodhë në Japoni pasi rrahën Gjermaninë (VIDEO)

Botërori i mbushur plot me surpriza të papritura/  Aziatikët e

Japonia ishte surpriza e radhës e botërorit “Katar 2022”, teksa mposhti Gjermaninë duke kthyer rezultatin në 2 me 1.

Aziatikët nuk shiheshin si favoritë, aq më shumë pas një pjese të parë, ku evropianët dominuan, megjithatë pa finalizuar. Futbolli gjithsesi është gjithmonë i paparashikueshëm dhe kjo ndeshje e vërtetoi, ashtu si Arabia Saudite kundër Argjentinës.

Por përveç festës në stadium, festa më e madhe ishte në rrugët e Tokios, ku të krijohet ideja se Japonia e ka fituar tashmë botërorin.