BREAKING NEWS

U tërhoq nga balotazhi, 'shuplaka' e fortë nga Alimehmeti: Do isha më i fortë se Këlliçi më 14 maj

U tërhoq nga balotazhi, 'shuplaka' e fortë nga Alimehmeti:
x
BREAKING NEWS

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës? Karamuço 'zbërthen' momentin e sulmit nga 31-vjeçari

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës?
x
BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x

Botërori 2022

Çfarë ndodhi në Doha? Kaos jashtë stadiumit të ndeshjes Portugali-Gana: Ky është një turp!

Çfarë ndodhi në Doha? Kaos jashtë stadiumit të

Ndeshja Portugali-Gana nuk ka kaluar pa konflikte mes tifozëve, pasi tifozët janë vonuar të hyjnë në stadiumin e Dohas.

Pas gjendjes së agravuar të tifozëve, policia ka ndërhyrë për të shuar konfliktet, duke marshuar me mburoja. Kur tifozët arrijnë të hyjnë në stadium, situata bëhet konfuze nga hapësira boshe në tribunë.

Martin Lipton i “SunSport,” u shpreh se: “Nëse po pyesni veten për të gjitha vendet bosh, një mbërritje me vonesë sapo, disi pa frymë, më tha se është ‘kaos’ jashtë, me shumë tifozë të vonuar dhe të paaftë për të hyrë dhe për t’u trazuar. Policët përpiqen të mbajnë rendin. Trafiku ishte shumë i keq gjatë rrugës për këtu. Kështu që kjo nuk është vërtet një surprizë, por është turp!”.

Në rrjetet sociale janë postuar video ku shfaqet policia duke ecur me ritme të shpejta bashkë me një grup tifozësh të mbështjellë më flamujt e Ganës.Sipas shifrave të shitjeve të biletave, mbështetësit e Ganës ishin më të mëdhenj në numër sesa ata të Portugalisë.