BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Botërori 2022

FIFA prezanton 11 më të mirët e xhiros së tretë në grupe, ja cilët mbizotërojnë

FIFA prezanton 11 më të mirët e xhiros së tretë në

FIFA, me përfundimin e xhiros së tretë dhe të fundit të fazës së grupeve të Botërorit, “Katar 2022 ka prezantuar dhe formacionin më të mirë, ku shihet qartazi që ekipët, të cilat mbizotërojnë janë Argjentina dhe Japonia.Formacioni i përzgjedhur është një 4-3-3, ku në portë është vendosur portieri polak, Szczesny me notën 7. Mbrojtja përbëhet nga dy argjentinas, Molina e Acuna, kroati Gvardiol, si dhe Kaliodu Koulibaly i Senagalit, të gjithë me notën 7.Mesfusha do të përbëhet nga tre lojtarë, të cilët janë vlerësuar secili me notën 7.5. Ata janë Mac Allister i Argjentinës, Enzo Fernandz sërish i “albiceleste”-ve, si dhe uruguajani, i cili shënoi 2 herë ndaj Ganës, De Arrasceta. Sulmi me tre do të përbëhet nga Kai Havertz i Gjermanisë, japonezi Ritsu Doan dhe talenti senegalez, Ismaila Sarr, të tre vlërusar me notën 7.5

Ndërkaq, si tekniku më i mirë u shpall ai i “samurajve blue”. Moriyasuo arri të merrte “notën” 8 duke e kaluar klasën si e para e grupit. 

 

Më të lexuarat