BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Ministria bën njoftimin e rëndësishëm për qytetarët, zbardhen detajet e fundit

Çfarë ndodhi? Ministria bën njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju, qeshni!

Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju,
x
BREAKING NEWS

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që 'Rithemelimi' dërgoi në KQZ (FOTO)

PD e Berishës gati për zgjedhjet, zbardhet dokumenti i fundit që
x
BREAKING NEWS

"Bëri spastrimin etnik më të madh të të gjitha kohërave", Berisha ka 'dy fjalë' për Ramën: Nuk guxon të bëjë regjistrimin e popullsisë

"Bëri spastrimin etnik më të madh të të gjitha
x
BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x
BREAKING NEWS

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe
x

Botërori 2022

Flamuri provokues për Kosovën, gazetari vë me 'shpatulla pas murit' lojtarin e Serbisë (VIDEO)

Flamuri provokues për Kosovën, gazetari vë me 'shpatulla pas

Një flamur i vendosur nga serbët në dhomat e zhveshjes para ndeshjes së parë të Botërorit ndaj Brazilit, bëri jo pak bujë. Aty shihej një hartë me Kosovën si pjesë të Serbisë, çka ka bërë që FIFA të nisë procedurë disiplinore ndaj Federatës së Futbollit të Serbisë.

Sot në konferencën e zakonshme për shtyp u shfaq Marko Grujic, me lojtarin e njohur që u pyet pikërisht për këtë çështje. Neil Barker, gazetari nga “Associated Press” kërkoi të mërrte një përgjigje nga futbollisti, por nuk ia doli dot.

“Pse lojtarët zgjodhën ta vendosin atë flamur në dhomën e zhveshjes” – Pyeti Barker. I menjëhershëm ishte reagimi i zyrtarit për media nga Federata serbe, Milan Vukovic duke u shprehur se dëshiron të fokusohet vetëm te takimi ndaj Kamerunit.

 

Më të lexuarat