BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Botërori 2022

Formacionet zyrtare/ “Tre Luanët” zbresin në fushë, Iran-SHBA ndeshin "brirët" për kualifikimin

Formacionet zyrtare/ “Tre Luanët” zbresin në fushë,

Në orën 20:00, Uellsi do të përballet me Anglinë në ndeshjen e fundit të grupit B.

Anglia momentalisht ndodhet në vendin e parë në grup në kuotën e 4 pikëve, por ajo që i favorizon është sasia e golave të shënuar, ku janë 6 të shënuar dhe 2 të pësuar.

Nga ana tjetër, Uellsi ndodhet në vendin e fundit me 1 pikë dhe nëse do të tentojë kualifikimin, duhet të shënojë të paktën tre gola dhe të presë përfundimin e sfidës Iran-SHBA.

Irani ndodhet në vendin e dytë aktualisht me tre pikë, dhe përballë do të ketë SHBA-në e cila ndodhet në vendin e tretë me 2 pikë, pra ky grup është ende i hapur.

Formacionet zyrtare

Uells-Angli                                                                                                     

Iran-SHBA

Më të lexuarat