BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Botërori 2022

Foto/ Humbën me Kroacinë, tifozët japonez shembull në Katar, ja veprimi i pazakontë që bëjnë

Foto/ Humbën me Kroacinë, tifozët japonez shembull në Katar,

Japonia është eliminuar nga Kroacia në fazën e 1/16 në Botërorin e Katarit. Pavarësisht humbjes, tifozët sërish kanë dhënë shembull në shtetin arab.

ESPN raporton se pas ndeshjes, ata kanë qëndruar në stadium dhe kanë pastruar tribunat ku ishin të vendosur.

Foto/ Humbën me Kroacinë, tifozët japonez shembull në Katar,

Rikujtojmë që edhe në ndeshjen debutuese në fazën e grupeve ku mposhtën Gjermaninë, ata pastruan me devotshmëri stadiumin.

Pavarësisht fitores apo humbjes, japonezët kanë bërë të gjithë për vete me sjelljet shembullore në Botëror.

Foto/ Humbën me Kroacinë, tifozët japonez shembull në Katar,

 

Më të lexuarat