BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x
BREAKING NEWS

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen e rëndësishme me këtë vend

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë gjahu, më pas shkoi tek vëllai i tij dhe...

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë
x
BREAKING NEWS

Dhunimi i gazetarit Elvis Hila, BE del me reagimin e fortë: Dënojmë sulmin, autoritetet të hetojnë ngjarjen

Dhunimi i gazetarit Elvis Hila, BE del me reagimin e fortë:
x
BREAKING NEWS

Ekzekutoi me armë gjahu gruan dhe vëllanë, arrestohet autori i tragjedisë në Gramsh

Ekzekutoi me armë gjahu gruan dhe vëllanë, arrestohet autori i
x

Botërori 2022

FOTO/ Pamje të frikshme, Neymar tregon kaviljen e enjtur, brazilianët kryqëzojnë gishtat

FOTO/ Pamje të frikshme, Neymar tregon kaviljen e enjtur, brazilianët

Kavilja e djathtë e Neymar nuk është më mirë. Sulmuesi brazilian u dëmtua të enjten në ndeshjen hapëse të Brazilit kundër Serbisë (2-0) dhe pësoi një kontuzion të ligamenteve anësore. Këtë të shtunë ai ka postuar një histori në Instagram, që tregon gjendjen e këmbës së tij të lënduar. Dy ditë pas dëmtimit të tij, imazhet vështirë se çojnë në optimizëm. Kavilja e tij duket veçanërisht e fryrë.

FOTO/ Pamje të frikshme, Neymar tregon kaviljen e enjtur, brazilianët

Mungesa e tij kundër Zvicrës, të hënën, në 17:00, tashmë është konfirmuar dhe duket shumë e mundshme që parizieni të ruhet edhe ndaj Kamerunit, të premten e 2 dhjetorit, në 20:00. Stafi mjekësor i Seleçaos po bën gjithçka për ta rikthyer atë sa më shpejt në fushë. Ai veçanërisht përdor një këpucë kompresuese në kyçin e këmbës së Neymar. Kjo pajisje përshpejton shërimin, duke aktivizuar qarkullimin e gjakut. Qëllimi është të zvogëlojë ënjtjen dhe të lehtësojë dhimbjen e lojtarit.

Tite ende shpreson të rikuperojë numrin e tij 10 për raundin e 16-të, ndeshje që janë planifikuar për 5 ose 6 dhjetor. Edhe pse gjendja nuk duket e mirë, stafi mjekësor tha që të premten, se Neymar ishte i sigurt se do të kishte "një shans për t'u rikthyer".

Më të lexuarat