BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Botërori 2022

Futbollisti i njohur drejt largimit, pas Interit dhe Napolit në “garë” futet dhe klubi anglez

Futbollisti i njohur drejt largimit, pas Interit dhe Napolit në

Ish-mesfushori i Milanit, i cili tashmë aktivizohet tek skuadra e Barcelonës, Franck Kessie mund ta mbyllë më shpejt se çe kishte menduar, aventurën në Spanjë. Deri më tani, Interi dhe Napoli janë në “garë”, për të siguruar shërbimet e mesfushorit nga Bregu i Fildishtë, por me lajmet e fundit, që vijnë nga Anglia ekipi i rradhës së Kessie, mund të ndryshojë.

Sipas gazetës spanjolle “Sport”, Antonio Conte është një simpatizant i Kessie dhe dëshiron shërbimet e tij tek Tottenham. Drejtuesit e klubit anglez kanë kontaktuar tashmë me drejtuesit “katalanas”, por pengesa parësore për të është paga prej 5 milionë eurosh neto në sezon, page e cila konsiderohet e lartë nga drejtuesit e Spurs.

 

Më të lexuarat