BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Botërori 2022

Holanda në kërkim të pikës së kualifikimin, publikohen formacionet e sfidës me Katarin (FOTO)

Holanda në kërkim të pikës së kualifikimin, publikohen

Holanda dhe Katari luajnë sot në 16:00 në "Al Bayt Stadium" për ndeshjen e fundit në grupin A të Kupës së Botës. Në këtë përballje 'Tulipanëve' të van Gaal i mjafton një pikë për të kaluar më tej, teksa Katari është zyrtarisht jashtë Kupës së Botës.

Si van Gaal dhe Felix Sanchez kanë zbardhur rreshtimet në fushë. Holanda luan me skemën 3-4-1-2, teksa Klaaseen mbështet sulmuesit Depay dhe Gakpo. Nga ana tjetër Katari me 5-3-2 luan ndeshjen e fundit në këtë turne. Po në këtë orar për grupin A luhet edhe Ekuador - Senegal.

Formacionet zyrtare:

Më të lexuarat