BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Botërori 2022

Humbje e madhe! "Dita që nuk donim të vinte kurrë"/ Kreu i FIFA-s mesazh prekës për vdekjen e legjendës së futbollit

Humbje e madhe! "Dita që nuk donim të vinte kurrë"/

Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të legjendës braziliane të futbollit Pele.

Përmes një mesazhi të posuar në faqen zyrtare të FIFA-s, Infantino nderon maksimalisht futbollistin dhe i shpreh ngushëllimet  familjarëve dhe miqve për humbjen e njeriut të afërt.

“Kjo është dita që nuk donim të vinte kurrë – dita kur humbëm Pelen. Pele kishte një prani magnetike dhe, kur ishe me të, pjesa tjetër e botës ndalej”, tha Infantino.

“Jeta e tij është më shumë se futbolli. Ai ndryshoi perceptimet për mirë në Brazil, në Amerikën e Jugut dhe në mbarë botën.

Trashëgimia e tij është e pamundur të përmblidhet me fjalë. Familjes dhe miqve të tij, Brazilit dhe të gjithë tifozëve të futbollit që e donin aq shumë, u shpreh ngushëllimet e mia të sinqerta”, vijon Infantino.

Humbje e madhe! "Dita që nuk donim të vinte kurrë"/

Më të lexuarat