BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS për qarkun Tiranë

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS
x
BREAKING NEWS

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja emrat

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja
x
BREAKING NEWS

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali zbulon emrat

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali
x
BREAKING NEWS

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e fortë: Do ketë bojkot masiv, zgjedhjet më të dobëta të zhvilluara ndonjëherë

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x
BREAKING NEWS

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen dy skenarë për zgjedhjet e 14 majit, zbulohen EMRAT, ja si janë ndarë anëtarët

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen keq ndaj kandidatëve të PS: Duhet të arrestohen

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen
x

Botërori 2022

Jeni kurioz ta dini? I riu bën parashikimin dhe zbulon kush e fiton Kupën e Botës në Katar: Rezultati del me 2-1

Jeni kurioz ta dini? I riu bën parashikimin dhe zbulon kush e fiton

Një person i cili pretendon se udhëton në kohë, ka treguar se cila është skuadra që do të fitojë kupën e botës në Katar.

@worldcuptimetraveller helping you out like last year #worldcup #wm #wc #wc2022 #qatar #qatar2022 #football #timetravel #timetraveler #brazil #france ? Back in Time x Hung Up – worldcup time traveller

Sipas tik-tokerit kampione e botës do të shpallet Brazili. Ai pretendon se në finale do të luajnë Brazili dhe Franca dhe do të jetë amerikano latinet që do të fitojnë me rezultatin 2-1.

Tabela e rezultateve do të hapej me një gol të Antoine Griezmann pasuar nga një gol i Marquinhos, i cili do të barazonte ndeshjen 1-1. Richarlison më vonë do t’i jepte fitoren Brazilit.

Jeni kurioz ta dini? I riu bën parashikimin dhe zbulon kush e fiton Jeni kurioz ta dini? I riu bën parashikimin dhe zbulon kush e fiton 

 

Më të lexuarat