BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Botërori 2022

KATAR 2022/ Futbollisti francez flet me bindje: Kjo është periudha më e mirë e karrierës sime

KATAR 2022/ Futbollisti francez flet  me bindje:  Kjo është periudha

Një nga lojtarët kyç të kombëtares franceze dhe mesfushës së ekipit të Juventusit, Adrien Rabiot, duket tepër i lumtur për paraqitjet e tij.Në konferencën për shtyp, në prag të ndeshjes çerek-finale, ndaj Anglisë, Rabiot e ka konsideruar formën e tij momentale, si periudhën më të mirë të karrierës së tij.

“Kam jetuar një periudhë të shkëlqyer prej disa muajsh në Juventus dhe në këtë Botëror. Kjo vjen edhe nga fakti se jam rritur. Unë jam pjekur. Edhe futbolli im është rritur. Kjo është padyshim periudha më e mirë e karrierës sime”,- është shprehur Rabiot. 

 

 

Më të lexuarat