BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Botërori 2022

KATAR 2022/ Tjetër befasi pas Argjentinës? Nis sfida e Arabisë Saudite kundër Polonisë

KATAR 2022/ Tjetër befasi pas Argjentinës? Nis sfida e Arabisë

Ka nisur në stadiumin ‘Education City’ sfida e grupit B të Botërorit mes Arabisë Saudite dhe Polonisë. Arabët do tentojnë surprizën e dytë pasi mposhtën Argjentinën pak ditë më parë, me qëllim për të kaluar për herë të parë në fazën me eliminim direkt.

Ndërkohë nga ana tjetër europianët kërkojnë 3 pikët e para në grup, pasi në sfidën debutuese të Katar 2022 barazuan pa gola kundër Meksikës.

Formacionet zyrtare

KATAR 2022/ Tjetër befasi pas Argjentinës? Nis sfida e Arabisë

Më të lexuarat