BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Botërori 2022

Khelaifi 'i mbyll derën' Ronaldos: Bellingham? Nuk do ta fsheh që edhe ne e duam atë

Khelaifi 'i mbyll derën' Ronaldos: Bellingham? Nuk do ta fsheh

Pronari i Paris Saint-Germain,  Nasser El Khelaifi, ka folur për mundësinë e blerjes së Cristiano Ronaldos në një intervistë për “ESPN”. Biznesmeni i pasur nga Katari ka trajtuar skenarët që e kanë interesuar klubin e tij për nënshkrimin me 37-vjeçarin, duke theksuar se një gjë e tillë nuk mund të bëhet pasi kampionët e Francës janë plot në sulm, me Neymar, Kylian Mbappe dhe Lionel Messi. Veç kësaj, Nasser El Khelaifi nuk ka munguar të flasë edhe për organizimin e Botërorit në Katar, si dhe për talentin e Jude Bellingham që po shkëlqen me fanellën e kombëtares së Anglisë.

Çfarë tha në detaje presidenti i Parisit:

Për Cristiano Ronaldon: “Me tre lojtarët që kemi, është shumë e vështirë, por i uroj atij më të mirën. Ai është fantastik dhe vazhdon të jetë një lojtar i jashtëzakonshëm”. Për Bellingham: “Çfarë lojtari! Sinqerisht, Anglia është me fat që e ka, ai është një nga lojtarët më të mirë në turne. Të gjitha klubet duan të nënshkruajnë me atë dhe unë nuk do ta fsheh që edhe ne e duam atë”. Për organizimin e Kupës së Botës nga Katari: “Duhet të themi me zë të lartë se jemi krenarë për vendin tonë. Ju mund të shihni organizimin, infrastrukturën. Katari është gati të presë një ngjarje më të madhe”.

 

Më të lexuarat