BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x
BREAKING NEWS

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të shoqëruara me rrufe dhe erë të fuqishme/ Çfarë do të ndodhë përballë Vlorës dhe Himarës

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të
x

Botërori 2022

Konspiracion apo plan i vërtetë? Zbulohet arsyeja bombastike, ja pse humbi Argjentina me Arabinë Saudite

Konspiracion apo plan i vërtetë? Zbulohet arsyeja bombastike, ja pse

Edhe pse kanë kaluar pothuajse 3 ditë nga ajo humbje e Argjentinës përballë Arabisë Saudite fansat e vërtetë të futbollit akoma nuk e kanë “kapërdirë” këtë fakt.

Në rrjetet sociale shumë fansa të futbollit janë shprehur se humbja e ekipit të Scalonit ishte e qëllimshme, me qëllim një përballje të mundshme me Brazilin akoma pa arritur në finalen e madhe të Botërorit.

Një “konspiracion” i tillë mund të jetë më shumë se i vertë, por tani për tani Argjentinës i duhet të bëjë mirë llogaritë, duke parë që përballë sajë ndodhen kundërshtarë shumë të fortë, siç janë Meksika dhe Polonia.