BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x
BREAKING NEWS

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një të tillë, kurrë mos iu afroni, përcilleni me përbuzje dhe përçmim

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një
x

Botërori 2022

Kupa e Botës / Nesër në fushë zbresin tre shqiptarë dhe Crsitiano Ronaldo

Kupa e Botës / Nesër në fushë zbresin tre shqiptarë dhe

Surpriza më e madhe e ditës së katërt të Kupës së Botës, Katar 2022 ishte humbja e Gjermanisë me përmbysje nga Japonia. Ndeshja u mbyll me rezultatin 1-2.

Spanja bëri detyrën, duke fituar me lumë golash ndaj Kosta Rikës, plot 7-0. Belgjikës i mjaftoi 1 gol për të triumfuar ndaj Kanadasë ndërsa Kroacia dhe Maroku u ndanë në barazim pa gola.

Nesër në fushë zbret Cristiano Ronaldo, kombëtarja e Portugalisë do të përballet me Ganën.

Po ashtu klasikët e Brazilit do të kërkojnë fitoren ndaj Serbisë.

Tre shqiptarë do të kërkojnë fitoren ndaj Kamerunit, një kombëtare aspak për t’u neglizhuar. Ata janë Xhaka, Shaqiri dhe Jashari që mbajnë veshur fanellat e helvetëve.

Kupa e Botës / Nesër në fushë zbresin tre shqiptarë dhe