BREAKING NEWS

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës? Karamuço 'zbërthen' momentin e sulmit nga 31-vjeçari

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës?
x
BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x

Botërori 2022

Mbulojnë logon dhe e vjedhin nga të huajt, si po transmetohet Botërori Katar 2022 në Korenë e Veriut

Mbulojnë logon dhe e vjedhin nga të huajt, si po transmetohet

Kupa e Botës në Katar po ngre ritmin dita-ditës dhe fanatikët e futbollit në mbarë botën mund të shijojnë çdo ditë eventin më të rëndësishëm në botë. Ky kompeticion ndiqet në gjithë anët e botës.

Televizionet e mëdha kanë shpenzuar shuma të frikshme për të transmetuar Botëror, por ka një televizion shtetëror që nuk ka dhënë asgjë për këtë transmetim.

Është një kompani televizive nga Koreja e Veriut që japin ndeshjet pa blerë të drejtat.

Ata vjedhin transmetimin e televizioneve të huaja, mbulojnë logon e tyre dhe shikuesit në Korenë e Veriut mund të ndjekin pa problem të gjithë kompeticionin.