BREAKING NEWS

Vrau me dy plumba partneren e tij 19-vjeçare, Qamil Taja del para prokurorisë, detajet e minutës së fundit

Vrau me dy plumba partneren e tij 19-vjeçare, Qamil Taja del para
x
BREAKING NEWS

Plasin akuzat e forta! Shpalli kandidaturën në primare, ndodh dorëheqja e papritur në PD

Plasin akuzat e forta! Shpalli kandidaturën në primare, ndodh
x
BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x

Botërori 2022

Ndizen latinët, Urugajin e ndalin dy shtyllat për të marrë fitoren në Katar

Ndizen latinët, Urugajin e ndalin dy shtyllat për të marrë

Uruguaji dhe Korea e Jugut janë ndarë në barazimin pa gola.

Një ndeshje tepër e vakët, pa shumë raste dhe pa emocione. Latinët konsideroheshin favoritë në letër por nuk ia dolën të shënonin në portën e aziatikëve.

Të dyja skuadrat kanë shkuar te zona e njëra-tjetrës, por asnjë rast nuk ishte nga ato për t’u konkretizuar në gol.

Yjet e Urugajit si Nunez, Suarez, Valverde nuk ia dolën të vendosnin në vështirësi portierin Kim. Rasti i vetëm i pastër ishte ajo goditje me kokë nga Godin i cili preku shtyllën. Statistikat flasin qartë për një ndeshje të përgjumur dhe të luajtur vetëm me qarkullim topi.

Në minutën e 90-të, Valverde i Real Madrid ka goditur nga një distancë e konsiderueshme, por shtylla ia mohohn super golin.

Uruguaji dhe Korea e Jugut ndajnë kështu nga një pikë në grup.