BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x
BREAKING NEWS

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon menjëherë avokati i saj: Ka pasur një debat të gjatë në këtë seancë. Ja versioni që ka dhënë Rozeta Dobi për herë të katërt

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon
x
BREAKING NEWS

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu gjetën mbi 500 mijë euro cash në banesë

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë sërish, ja pse kreu i “Foltores” nuk do futet në zgjedhjet e 14 majit me logon e PL dhe dera e hapur e pazarit për “non gratin” e lirinë e Shkëlzenit

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë
x

Botërori 2022

Nuk iu del ‘mllefi’, futbollisti spanjoll reagon i zhgënjyer: Është shumë e dhimbshme të largohesh kështu nga Botërori

Nuk iu del ‘mllefi’, futbollisti spanjoll reagon i zhgënjyer:

Pas humbjes pasditen e djeshme ndaj Marokut, ekipi i Spanjës i dha “lamtumirën”, Kupës së Botës. Me anë të një mesazhi të shpërndarë në profilin e tij zyrtar, në “Instagram”, sulmuesi i Atletci Madrid është shprehur shumë i zhgënjyer për elemimin ndaj Marokut.

“Ëndrra e Kupës së Botës përfundoi shumë më herët se sa pritej dhe në një mënyrë shumë të dhimbshme. Na vjen keq veçanërisht për miliona tifozë që na mbështetën, në Katar dhe nga Spanja. Gjithashtu për familjet tona që janë gjithmonë në vështirësi. Ne jemi më të lënduarit, sepse të luash në një Botëror është diçka shumë e veçantë dhe të thuash lamtumirë si kjo është shumë e vështirë. Ne dhamë gjithçka për t’ia dalë. Vendi ynë është i lumtur, por është e qartë që gjërat nuk shkuan ashtu siç do të donim. Faleminderit të gjithëve për mbështetjen tuaj”,- u shpreh Morata, në mesazhin e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by A?lvaro Morata (@alvaromorata)

 

Më të lexuarat