BREAKING NEWS

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e selisë, arrestohet autori që gjuajti në takimin e PD-së, zbardhet shkaku që situata degradoi në nxjerrjen e armëve

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e
x
BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x

Botërori 2022

Pas fitores me Argjentinën, Mbreti i Arabisë Saudite merr vendimin e papritur

Pas fitores me Argjentinën, Mbreti i Arabisë Saudite merr vendimin e

Mbreti Salman i Arabisë Saudite urdhëroi që e mërkura të jetë festë për të gjithë punonjësit dhe të gjithë studentët, pasi ekipi kombëtar i Mbretërisë fitoi një ndeshje kundër Argjentinës në Kupën e Botës, njoftoi të martën agjencia shtetërore e lajmeve SPA.

MbretiSalman miratoi një sugjerim të bërë nga Princi i Kurorës Mohammed bin Salman për të festuar fitoren e ekipit kombëtar ndaj Argjentinës me një festë.

Festa festive është për punonjësit në të gjithë sektorët si publik ashtu edhe privat dhe vlen për studentët në të gjitha nivelet arsimore.

Gjithashtu, bursa Saudite do të pezullojë punën të mërkurën dhe do të rifillojë punën të enjten.

Më herët të martën, Arabia Saudite ka mahnitur Argjentinën me 2-1 në Kupën e Botës në Katar.