BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Botërori 2022

Presidenti i ka habitur të gjithë! Macron si Nostradamus, parashikon rezultatin e saktë dhe golashënuesit të Francës ndaj Polonisë

Presidenti i ka habitur të gjithë! Macron si Nostradamus, parashikon

Emmanuel Macron, presidenti i Francës, i ka habitur të gjithë me parashikimin e tij të ndeshjes që u luajt të dielën mes Francës dhe Polonisë.

Kampionët e botës në fuqi fituan ndaj polakëve me rezultatin 3-1, ku autorët e golave ishin Giroud dhe Mbappe me dy gola, ndërsa nga Polonia Lewandowski.

Në një intervistë për “Le Parisien” të botuar të shtunën, presidenti i Francës jo vetëm që gjeti rezultatin e saktë 3-1, por madje pati sukses edhe me gjetjen e lojtarëve që do të shënoninnë këtë sfidë.

“Leëandoëski do të shënojë një gol, Mbappe ose ndoshta Giroud gjithashtu, ku ky i fundit dëshiron të bëjë histori”, ka thënë Macron.

Macron ka thënë se do të niset për në Katar nëse Franca arrin në fazën gjysmëfinale, ku të cilët kërkojnë të mbrojnë trofeun të cilin e fituan në Rusi në vitin 2018.

Më të lexuarat