BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Botërori 2022

Publikohen formacionet e e mundshme: Sot zbresin në fushë Brazili dhe Portugalia

Publikohen formacionet e e mundshme: Sot zbresin në fushë Brazili dhe

Sot Kupa e Botës vijon me 4 ndeshje interesante.

Brazili në superforë pas fitores 2-0 ndaj Serbisë do të përballet në 17:00 me Zvicrën e cila po ashtu vjen pas fitores ndaj Kamerunit.

Të dyja Kombëtaret kanë nga 3 pikë, ndaj një fitore e sotme do t’i siguronte kualifikimin.

Formacionet e mundshme: Brazil-Zvicër

Publikohen formacionet e e mundshme: Sot zbresin në fushë Brazili dhe

Në Grupin H Portugalia që vjen pas fitores së vështirë 3-2 ndaj Ghanës, do të përballet me Uruguajin  në 20:00 me këta të fundit që u ndalën në ndeshjen e parë nga Korea e Jugut në barazim pa gola.

Formacionet e mundshme: Portuali-Uruguay

Publikohen formacionet e e mundshme: Sot zbresin në fushë Brazili dhe

Ndërkohë, Kameruni luan ndaj Serbisë më 11:00, ndërsa Koreja e Jugut ndaj Spanjës.

 

Më të lexuarat