BREAKING NEWS

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e selisë, arrestohet autori që gjuajti në takimin e PD-së, zbardhet shkaku që situata degradoi në nxjerrjen e armëve

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e
x
BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x

Botërori 2022

Publikohen informacionet/ Sot zbresin në fushë “big-ët” e Europës, a do të ketë supriza?

Publikohen informacionet/ Sot zbresin në fushë

Kupa e Botë do të vijojë sot me 4 ndeshje interesante.Në Grupin B Wellsi do të luajë ndaj Iranit me ndeshjen që starton në orën 11:00. Ekipi i Bale ka një pikë, ndërsa Irani pa pikë.

Në Orën 14:00 Katari, vendi organizator që vjen pas humbjes 2-0 nga Ekuadori, do të luajë përballë Senegalit, ku e dhe këta të fundit vijnë pas një humbje ndaj Holandës.

Ndërkohë, në orën 17:00 zbret në fushë Holanda e cila luan ndaj Ekuadorit në Grupin A. Të dyja ekipet sot me një fitore sigurojnë kualfikimin.

Në orën 20:00 Anglia në superformë që vjen paas fitores 6-2 ndaj Iranit do të përballet me SHBA, teksa këta të fundit kanë një pikë në Grupin B.

Publikohen informacionet/ Sot zbresin në fushë