BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Botërori 2022

Qëllohet me thikë në lokalin e natës, vdes futbollisti i njohur, mikesha e tij mesazh prekës: Të lutem eja në shtëpi, të dua përgjithmonë!

Qëllohet me thikë në lokalin e natës, vdes futbollisti i

Futbollisti britanik, Cody Fisher, 23 vjeç, është vrarë në një sulm me thikë në pistën e vallëzimit të klubit të natës “Crane” në Birmingham, pak para orës 23:45 të datës 26 dhjetor.

Policia britanike ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për të mbledhur indicie që mund të çojnë në zbardhjen e vrasjes së futbollistit në lokalin e natës.

Qëllohet me thikë në lokalin e natës, vdes futbollisti i

Pavarësisht përpjekjeve për ta shpëtuar, ai u shpall i vdekur rreth gjysmë ore pas ngjarjes të rëndë.Policia ka nisur një hetim për vrasje ndërkohë që po vijon punën për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Një nga mikeshat e tij, Jess Chatwin, ka bërë homazhe për futbollistin në Twitter, ku shkroi: “Ti nuk meritove asnjë nga këto. Më vjen shumë keq që të ka ndodhur kjo, të lutem eja në shtëpi. Të dua përgjithmonë Cody Fisher.”

Qëllohet me thikë në lokalin e natës, vdes futbollisti i

Ajo gjithashtu ka shtuar në biografinë e saj në Instagram: “Të dua përgjithmonë kodi im”.

Policia e West Midlands shkroi në Twitter: “Detektivët kanë punuar gjatë gjithë natës dhe hetimi vazhdon.

“Ne jemi vërtet të kënaqur me përgjigjen e deritanishme, por ende po bëjmë apel që njerëzit që kanë informacion të kontaktojnë dhe të ndihmojnë në zbardhjen e ngjarjes”.

Më të lexuarat