Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Reagimi i Maradonës kur kombëtarja e tij pëson gol

Postuar: 21/06/2018 - 22:56

Argjentina pësoi një humbje turpëruese mbrëmjen e sotme ndaj Kroacisë pasi u mposht me rezultatin 3-0. Në stadium ishte i pranishëm edhe legjenda argjentinase, Diego Armando Maradona.Në një moment, kamerat kanë fokusuar Maradonën teksa kombëtarja e tij ishte duke humbur.Siç shihet edhe në foto, argjentinasi duket se e ka përjetuar shumë keq humbjen.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/07/2018 - 20:33

“Rusi 2018” në syrin e ish-trajnerit të Milanit, Alberto Xakeronit, i cili në karrierën e tij ka përjetuar një përvojë Botërori, teksa në “Brazil 2014” ka drejtuar Japoninë.

Postuar: 16/07/2018 - 17:24

Kombëtarja e Francës ka mbërritur para pak çastesh në Paris me trofeun e Botërorit të cilin e fit

Postuar: 16/07/2018 - 16:25

Sot e gjithë Kroacia do të jetë në këmbë për të përshëndetur heronjtë e Kampionatit Botëror.

Postuar: 16/07/2018 - 14:37

Pas një Botërori tjetër zhgënjyes në Rusi, Argjentina shkarkoi nga puna trajnerin Jorge Sampaoli,

Postuar: 16/07/2018 - 14:27

Pas finales historike ndaj Francës të humbur me rezultatin kombëtarja e Kroacisë është kthyer në

Postuar: 16/07/2018 - 13:15

Gazeta britanike “The Telegraph” ka përzgjedhur formacionin më të keq të historisë së