BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Botërori 2022

Rivalë jo vetëm në fushë! Partneret e lojtarëve shfrenohen me "shotsa”, alkool dhe akrobaci (VIDEO)

Rivalë jo vetëm në fushë! Partneret e lojtarëve

Rivalë jo vetëm në fushë. Përballja mes Anglisë dhe Uellsit në Botërorin e Katarit duket se nuk është vetëm në fushën e blertë.

Bashkëshortet e lojtarëve të dy ekipeve po rivalizojnë njëra-tjetrën se kush feston më shumë. Vetëm pak ditë më parë, në mediat e huaja u raportua mbi faturat e kripura që bashkëshortet dhe familjarët e lojtarëve anglezë kanë shpenzuar gjatë qëndrimit të tyre në një korçera që e kanë ankoruar në bregdetin e Dohas.

Këtë herë janë bashkëshortet e lojtarëve të Uellsit të cilat janë shfrenuar në një festë në plazh, duke pirë alkool dhe duke kërcyer.

Nga fotot e publikuara, dy prej bashkëshorteve kthenin “shots-at” me alkool, ndërsa një tjetër kthen shishen me vodka.

Ndërkohë në një video, Ani Uillson, motra e lojtarit Herri Uillson tregoi aftësitë e saj në gjimnastikë duke performuar një “fletë”, por më pas u përplas me një tavolinë të vogël.

Më të lexuarat