BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Botërori 2022

Tension në konferencë për shtyp, Granit Xhaka u kthehet provokimeve të gazetarëve serbë dhe i ‘lë me gisht në gojë’

Tension në konferencë për shtyp, Granit Xhaka u kthehet

Granit Xhaka ishte në konferencë për shtyp, teksa mes dhjetëra gazetarëve, pjesa më e madhe nga kombësitë e skuadrave të Grupit G, dy serbë janë përpjekur që të provokojnë kosovarin, por ai me shumë qetësi i dribloi me shumë klas:

“Serbia është një kombëtare shumë e fortë, me mjaft cilësi dhe ka ardhur këtu për të ecur përpara. Ne jemi profesionistë, nuk luajmë në këtë Botëror për të ndryshuar historinë”, ishte përgjigja e pyetjeve të panumërta me sens politik ndaj gazetarëve serbë.

Por më shumë sesa Granit Xhakën, ato revoltuan drejtorin e mediave të kombëtares helvete, Arnold, i cili shpërtheu: “Tani mjaft. Kemi luajtur kundër Kamerunit dhe ndeshjen e ardhshme sfidojmë Brazilin. Për Serbinë kur të vijë koha”.

Më të lexuarat