BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Botërori 2022

Trajneri i Al Nassr “trondit” gjatë konferencës për shtyp: Cristiano? Doja të sillja Messin të parin

Trajneri i Al Nassr “trondit” gjatë konferencës për

Rudi Garcia, trajneri i ri i Cristiano Ronaldos në Al Nassr, bëri shaka në një konferencë shtypi me mundësinë e sjelljes së Leo Messit, në klubin arab.

“Së pari doja të sillja Messin nga Doha”,- tha trajneri me shaka. Ditët e fundit, pas nënshkrimit të Ronaldos, doli në pah se një klub saudit miliarder ka ambicien për të hedhur yje të mëdhenj në skenën botërore dhe mbiemri që do të lidhet është ai i Sergio Ramos.

Pas njoftimit për nënshkrimin e Cristiano Ronaldos në ditën e fundit të vitit, klubi saudit e ka bindur portugezin me një kontratë astronomike që sipas mediave të ndryshme arrin në 200 milionë euro për dy sezone e gjysmë, deri në vitin 2025.

Por trajneri i tij është shfaqur edhe si një tifoz i pakushtëzuar i Leo Messit deri në atë pikë sa të sigurojë, në një, se ai vetë do të kishte shkuar në Katar për të kërkuar futbollistin argjentinas.

“Unë u përpoqa ta sjell Messin direkt nga Doha”,- u përgjigj ai në një konferencë për shtyp kur u mor në pyetje për mundësinë e nënshkrimit të Cristiano Ronaldos për sauditët

Më të lexuarat