BREAKING NEWS

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e fortë: Do ketë bojkot masiv, zgjedhjet më të dobëta të zhvilluara ndonjëherë

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x
BREAKING NEWS

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen dy skenarë për zgjedhjet e 14 majit, zbulohen EMRAT, ja si janë ndarë anëtarët

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen keq ndaj kandidatëve të PS: Duhet të arrestohen

Zgjedhjet lokale/ “Klone të Ramës”, Berisha shpërthen
x
BREAKING NEWS

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet s’vjen dot”/ Ish-deputeti zbardh skenarin e Berishës dhe paralajmëron

“Do që të heqë non gratën, se në pushtet
x
BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset

Mblidhet kryesia e PS, ja çfarë pritet të vendoset
x
BREAKING NEWS

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për këshilltarë, do bëni fushatë me Berishën? Gazment Bardhi habit me përgjigjen

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për
x

Botërori 2022

VIDEO/ 'Çmendet' bukuroshja angleze, 'rrëmben' vëmendjen e botës dhe bëhet virale në rrjet, heq bluzën dhe zbulon gjoksin në Katar. Mos e humbisni reagimin epik të tifozëve

VIDEO/ 'Çmendet' bukuroshja angleze, 'rrëmben'

Ajo ka sfiduar Katarin, duke thyer rregullat e tyre. Teksa ishte në një vend plot me njerëz, bjondja bukuroshe ngriti bluzën për një moment dhe zbuloi tërësisht gjoksin.

Kjo video është bërë virale në rrjetet sociale, pasi është kritikuar shumë për veprimin.

Disa të tjerë u shprehën se ajo mund të arrestohet për shkak të gjestit të pahijshëm.

Nuk dihet nëse autoritetet e Katarit do të marrin masa kundër tifozes apo thjesht do ta injorojnë këtë ngjarje.

Më të lexuarat