BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda me akuza të forta: Ma ka vrarë shteti, sot do të mbushte 22 vjeç

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda
x
BREAKING NEWS

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do të jetë i pranishëm

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara të Ramës, mos u fshihni pas fustanit të Alibeajt

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara
x
BREAKING NEWS

Përmendja e Ramës në çështjen “McGonigal”/ Berisha jep lajmin, zbulon lëvizjen e radhës: Shqipëria vërshon drejt Tiranës, ja DATA

Përmendja e Ramës në çështjen
x
BREAKING NEWS

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit: Deputetë pa sens protagonizmi dhe identitet politik

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit:
x
BREAKING NEWS

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat: Duket sikur historitë përsëriten me personazhe të ndryshme

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me ish-zyrtarin e FBI? Habit me përgjigjen Gazment Bardhi

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me
x
BREAKING NEWS

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja çfarë çova në SPAK

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja
x

Botërori 2022

Video/ Momenti kur serbët ankohen te sigurimi për qeleshet me shqiponjë në shkallët e stadiumit

Video/ Momenti kur serbët ankohen te sigurimi për qeleshet me

Edhe pse nuk u lejuan të fusin flamujt shqiptar në stadium, tifozët kishin zgjedhur një mënyrë origjinale për të treguar se vijnë nga trojet shqiptare.

Ata kanë mbajtur në kokë qeleshe me shqiponjë të stampuar.

Sfida Serbi-Zvicër u mbyll me fitoren e “helvetëve” të cilët me ndihmën edhe të një goli të Xherdan Shaqirit eliminuan Serbinë nga Kupa e Botës në Katar.

Në këtë sfidë i pamë të gjitha, emocione, gola por edhe momente tensioni. “Sherret” nuk ishin vetëm ën fushë, por edhe në shkallët e stadiumit mes tifozëve.

Në mediat dhe rrjetet sociale po qarkullon një video ku një grup tifozësh serbë flasin me rojet dhe më pas disa prej tyre shoqërojnë tifozin shqiptar. E gjitha se pse këta tifozë po mbajnë simbole të shqiponjës në qeleshe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HOTSPORT - SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

Më të lexuarat