BREAKING NEWS

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e selisë, arrestohet autori që gjuajti në takimin e PD-së, zbardhet shkaku që situata degradoi në nxjerrjen e armëve

Kërcet arma mes demokratëve të Berishës në korridoret e
x
BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x

Botërori 2022

VIDEO/ Tifozi brazilian ‘çmend’ serbët, i përshëndet me shqiponjën dykrenare

VIDEO/ Tifozi brazilian ‘çmend’ serbët, i

Brazili mori tri pikët e para përballë Serbisë në Botërorin e Katarit me dy gola të Richarlison.

Por me sa duket, veç golave në fushën e lojës, Serbia pësoi një “disfatë” edhe në shkallët e stadiumit.

Tifozët e Brazilit nuk janë mjaftuar me fitoren dhe kanë bërë një gjest që serbëve nuk do t’u pëlqejë aspak: shqiponjën dykrenare.

Në momentin që lojtarët serbë kanë shkuar të përshëndesin tifozët e tyre, një fans i Brazilit shihet duke bërë shqiponjën.

Videoja është shpërndarë nëpër rrjetet sociale dhe duket se Brazili do të fitojë disa zemra më shumë mes shqiptarëve.