BREAKING NEWS

BE pret të hapë fluturimet nga 15 Qershori, ç’do ndodhi me Shqipërinë

BE pret të hapë fluturimet nga 15 Qershori, ç’do ndodhi
x

Shëndeti

Dieta mrekullibërëse/ Humbisni 5 kilogramë për 10 ditë,vetëm duke ndryshuar mëngjesin tuaj, Përgatisni këtë ushqim çdo ditë

Dieta mrekullibërëse/ Humbisni 5 kilogramë për 10

Me siguri është koha që keni dëgjuar më shumë për dieta se asnjëherë tjetër. Nuk është për tu çuditur pasi po afrohet koha e plazhit dhe e veshjeve të holla dhe secili prej nesh do të duket sa më mirë. Përgatitja e këtij ushqimi është i thjeshtë dhe do të ndihmojë ato persona që kanë një metabolizëm të ngadalte:

– 300 ml kefir (apo jogurt i payndyrshëm)
– 2 lugë supe miell tërshëre
– 1 lugë farëra të bluara liri
– 1 lugë kakao pluhur
– 5 – 7 kumbulla të thata