BREAKING NEWS

Pastrimi i parave, autoritetet verifikime në Londër e Athinë për llogaritë e dyshimta, të rrezikuar gjyqtarë, prokurorë dhe politikanë

Pastrimi i parave, autoritetet verifikime në Londër e Athinë
x

Shëndeti

Futini këmbët në ujë të ngrohtë 15 minuta para se të flini dhe do të befasoheni nga rezultati

Futini këmbët në ujë të ngrohtë 15 minuta para se

Mjafton të merrni një enë të madhe dhe ta mbushni me ujë të ngrohtë. Hiqni çorapet dhe mbani këmbët brenda ujit për të paktën 15 minuta.

Ky ritual në dukje i thjeshtë, do ju japë 6 përfitime të mëdha:

-Ju çliron nga lodhja e ditës

-Ju ngre humorin

-Rrit nivelin e energjisë

Ju çliron nga tensioni

-Ju çliron nga dhimbjet e trupit

-Ju ndihmon për një gjumë më të mirë

-Mjaftojnë vetëm 5 minuta për një shëndet të mirë!