BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Shëndeti

Gratë më të forta të horoskopit u përkasin këtyre shenjave

Gratë më të forta të horoskopit u përkasin këtyre

Gratë e forta nuk presin që gjërat t’i gjejnë gati nga burrat. Ato nuk ulen këmbëkryq duke pritur që gjërat të bien nga qielli, nuk besojnë në përrallat me fund të lumtur të Disney ku për çdo princeshë ekziston nga pas një princ që duhet të kujdeset për të. Gratë e forta janë të zonjat e vetes dhe ia dalin mbanë pa patur nevojë për ndihmën e askujt. Janë të lira në zgjedhjet e tyre, të pavarura dhe mbartin disa karakteristika të veçanta të cilat janë të përcaktuara edhe nga shenja e tyre e horoskopit. Po cilat janë ato?

Dashi:

Gruaja Dash është një ndër shenjat më të forta të zodiakut dhe këtë gjë e tregon në çdo hap që hedh. Është e pavarur dhe i pëlqen që të marrë iniciativën, nuk ka frikë nga gabimet dhe nga përgjegjësitë. Është e drejtpërdrejtë, e vendosur dhe ka një karakter luftarak që ia çmojnë të gjithë. Di të ngrihet edhe pas rënieve të njëpasnjëshme, sekreti i saj është shumë i thjeshtë: Ajo e do dhe respekton veten më shumë se kushdo tjetër.

Demi:

Në shikim të parë, mund të mendoni se keni kontroll mbi Demin, por e keni gabim. Gruaja Dem nuk lejon askënd t’i zërë rrugën, apo ta kontrollojë atë. Dhe mbi të gjitha, i pëlqen liria e saj dhe fakti që ajo mund të marrë vendime ose të bëjë çfarë të dojë.

Bricjapi:

Bricjapi është një mjeshtër në vetëkontroll, kështu që një grua e lindur në këtë shenjë nuk ka nevojë për askënd që ta kontrollojë. Ajo e di se çfarë është më e mira për të dhe do ta bëjë. Edhe nëse përpiqesh ta kontrollosh, është shumë kokëfortë dhe është e pamundur të ndryshojë.