BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Shëndeti

IDEALE dhe me rezultat të shkëlqyer/ Ky produkt që e keni në shtëpi largon një herë e mirë gazrat dhe fryerjen e barkut

IDEALE dhe me rezultat të shkëlqyer/ Ky produkt që e keni në

Më shumë se jogurti, kefiri ka baktere të dobishme, të cilat janë të domosdoshme për tretje. Pikërisht për këtë arsye, sugjerohet kefiri atëherë kur ndjejmë fryrje, kur lukthi nuk punon si duhet dhe atëherë kur a mundojnë gazrat.

Analizat kanë treguar se kefiri ka tre herë më shumë baktere të mira në krahasim me jogurtin dhe është më efektiv në ushqim sesa ai. Për ata që nuk e dinë, kefiri është qumësht i fermentuar që përmban kultura të rëndësishme me probiotikë.

Është ideal për punën e zorrëve, përshpejton punën e tyre, pastron prej baktereve të dëmshme dhe është vërtetuar si probiotik natyral. Shkaku se përmban një sasi të lartë të baktereve të mira, kefiri është ilaç i shkëlqyeshëm kundër fryrjeve dhe është vërtetuar se pakëson gazrat në organizëm.

Personat të cilët vuajnë nga gazrat në zorrë, pa marrë parasysh në atë se çfarë dhe kur hanë, për çdo ditë duhet të konsumojnë kefir. Personave të shëndetshëm ju sugjerohet si preventivë dhe si probiotik natyral.