BREAKING NEWS

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun e Dibrës

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun
x

Shëndeti

Ilaçi natyral që për disa orë shëron dhimbjen e fytit (Receta)

Ilaçi natyral që për disa orë shëron dhimbjen e fytit

Kjo përzierje është natyrale dhe do t’ju ndihmojë të kuroni dhimbjet e fytit.

Ndiqni udhëzimet e këtij ilaç të pabesueshëm dhe shpëtoni nga dhimbja e fytit.

Përbërësit:

80g fara të zeza

250ml ujë

1 lugë gjelle uiski

Përgatitja:

Filloni duke vendosur farat në ujë dhe lëreni të vlojnë për 15 minuta. Ju duhet të përzieni përbërësit deri sa të trashet. Sapo të trashet, shtoni uiskin. Kur duhet ta përdorni? Merrni nga një lugë gjellë nga ky ilaç për çdo 30 minuta. Pas 2 orë do të filloni të ndjeni lehtësim të fytit.