BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Lifestyle

Jeni kurioz të dini se cilat shenja do të kenë më pak fat gjatë kësaj vere? Na vjen keq, por yjet nuk do të favorizojnë të lindurit në këto muaj

Jeni kurioz të dini se cilat shenja do të kenë më pak fat

Sipas parashikimit të astrologëve, katër shenja horoskopi do të jenë më pak fatlumet gjatë kësaj vere dhe kjo do të vërehet në aspekte të ndryshme të jetës së përditshme.

Virgjëresha

Do punosh shumë. Relaksi dhe pushimet duhet të presin. Do kesh probleme për të zgjidhur. Mos u shqetëso! Nuk do zgjatë shumë, vjeshta vjen shpejt.

Ujori

Zhgënjimet sentimentale nuk do të të lejojnë të shijosh verën. Do kesh pak dëshirë për të dalë. Përdore këtë periudhë për të reflektuar e qartësuar disa gjëra me veten.

Luani

Do kesh disa probleme në punë dhe në familje. Do kërkojnë kohën e tyre, por në fund do zgjidhen. Me qetësi, durim dhe pa e humbur buzëqeshjen do e rregullosh gjithçka për të shijuar një vjeshtë pa probleme.

Shigjetari

Disa ndryshime do të të shpërqendrojnë. Pushimet dhe relaksi do presin për në shtator. Forca, kurajo dhe punë të mbarë!