BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Shëndeti

Ju duhet vetëm një kokërr aspirinë dhe do t’i jepni fund problemit tuaj më shqetësues (RECETA)

Ju duhet vetëm një kokërr aspirinë dhe do t’i jepni

Aspirina është e njohur për aftësinë e saj për të lehtësuar dhimbjen nga lëndimet e lehta dhe gjithashtu besohet të jetë një përbërës efektiv në shumë receta bukurie. Një nga përdorimet ka të bëjë me shëndetin e flokëve tuaj.

Aspirina mund të përdoret për të luftuar zbokthin. Ajo që duhet të bëni është të shtypni disa pilula, i përzieni ato me shampon tuaj që laheni rregullisht dhe aplikojeni.

Mënyra tjetër është të përzieni një kokërr aspirinë me pak ujë të nxehtë E lini në skalpin e kokës për 10 minuta dhe shpëlajeni mirë. Pastaj i thani flokët me peshqir.  Aspirina përmban acid salicilik që përdoret në shumë shampo anti-zbokth. Rezultatet do të flasin vetë!