BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Shëndeti

Keni bërë vaksinën kundër virusit? Nutricionistja e njohur tregon ‘kurën magjike’ që duhet të konsumoni për të nxjerrë nga trupi metalet e rënda

Keni bërë vaksinën kundër virusit? Nutricionistja e

Nutricionistja Diola Dosti në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” sugjeroi konsumimin e majdanozit nga të gjithë ata persona që kanë bërë vaksinën anti-COVID. Sipas saj majdanozi largon metalet e rënda nga trupi.

 “Majdanozi sidomos për personat që tashmë janë vaksinuar është mirë që ta përdorin, duke qenë se vaksinat kanë prezencë të metaleve të rënda, një pjesë e tyre është miqë që të përdoret majdanozi si një super ushqim që ndihmon në nxjerrjen jashtë të metaleve të rënda. Pra nëse vaksina ka pasur prezencë të mertil-mërkurit që përdoret kryesisht si konservues për të ruajtur atë virusin inaktiv brenda atëherë majdanozi ëhstë një zgjidhje e shkëlqyer. Një tufë në një litër e gjysëm ujë mjafton që të zihet pak minuta dhe të konsumohet gjatë gjithë ditës” u shpreh ajo.