Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Shëndeti

Ky produkt që secili e ka në shtëpi ka një rezultat fantastik, shëron sëmundjen nga e cila vuan shumica e shqiptarëve!

Ky produkt që secili e ka në shtëpi ka një rezultat

Me siguri se njëherë brenda jetës tuaj keni ndjerë pickime apo të djegu ra derisa keni urinuar. Kur të shfaqen këto simptoma, atëherë fjala është për një inf eksion urinar.

Ky produkt që secili e ka në shtëpi ka një rezultat

Simptomat e infek sionit janë ndjenja e pres ionit në fshikëzën urinare, të dje gura gjatë urinimit, urinë e turbullt dhe g jak në urinë, temperaturë dhe dhimbje në pjesën e poshtme të stomakut.

Ky produkt që secili e ka në shtëpi ka një rezultat

Soda e bukës është ushqimi i duhur shkaku i përbërësve alkalin. Në 2,5 dl ujë shtoni 1 lugë sodë të bukës dhe i përzieni mirë. E pini gjithë gotën. Më së miri është ta pini në mëngjes. Mos e përdorni më gjatë se një javë.