BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Hakerat kanë tentuar sulmin në bankat e nivelit të dytë, po tentohet të...

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë
x

Shëndeti

Largon kolesterolin, 1 lugë nga ky përbërës do t'ju japë rezultate të mrekullueshme për një kohë të shkurtër. Njihuni me metodën e përgatitjes

Largon kolesterolin, 1 lugë nga ky përbërës do t'ju

Nëse fillojmë të konsumojmë ushqime të pasura në kolesterol atëherë do të mbushim trupin me yndyra që do mund të jenë fat. ale.

Një shembull i qartë i kësaj është presioni i lartë i gjakut. Prandaj ne sot ju propozojmë një recetë me përbërës tërësisht natyralë për të luftuar yndyrat dhe kolesterolin e lartë.

Përbërësit:

-4 limona
-pak xhenxhefil

-4 thelpi hurdhra

-2 litra ujë

Metoda e përgatitjes:
Lani mirë limonët dhe prijini ato në copa të vogla. Pastroni dhe thelpinjtë e hurdhrave. Në një blender shtoni ujin, xhenxhefilin, hurdhrat dhe lëngun e 4 limonave. Trazojini mirë.

Nëse e konsumoni këtë tre herë në javë, rezultatet do të jenë të dukshme brenda një kohe të shkurtër,do t’iu jemi mirenjohes nese do te na ndihmonit që të mirmbajmë faqen vetëm duke shtypur(mbi foton) që ndodhet më poshtë.