BREAKING NEWS

Ngjarje kriminale/ Zbrazen plumbat mbi uniformat blu të Policisë në Mamurras, plagosen rëndë dy efektivë, nisen me urgjencë në spital

Ngjarje kriminale/ Zbrazen plumbat mbi uniformat blu të Policisë
x

Shëndeti

Mos e ndani nga tryeza juaj! Kjo sallatë me kastravec dhe hudhra do t’ju shërojë nga kjo sëmundje, ja të mirat që sjell për organizmin tuaj

Mos e ndani nga tryeza juaj! Kjo sallatë me kastravec dhe hudhra do

Sallata me kastravec dhe hudhër

Gjysmë luge gjelle me uthull molle

Kastraveci njihet për vetitë e tij hidratuese, por është kaliumi dhe fibra që përmban ky produkt që ndihmojnë me hipertensionin.

Mos e ndani nga tryeza juaj! Kjo sallatë me kastravec dhe hudhra do

Më të lexuarat